GMINA WOJCIECHÓW Z WIELOMA SUKCESAMI

//GMINA WOJCIECHÓW Z WIELOMA SUKCESAMI

GMINA WOJCIECHÓW Z WIELOMA SUKCESAMI

23 marca 2024 roku odbyła się w Lublinie uroczysta Gala z okazji 25-lecia odrodzenia POWIATU LUBELSKIEGO.
Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody Starosty Lubelskiego za wybitne osiągnięcia w promocji Powiatu Lubelskiego w latach 2018 – 2023.
Agnieszka Gąska Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wojciechowie odebrała nagrodę za miejsce II w kategorii NAJLEPSZE WYDARZENIE ZREALIZOWANE NA TERENIE POWIATU LUBELSKIEGO za organizację Ogólnopolskich Spotkań Kowali, Ogólnopolskich Targów Sztuki Kowalskiej, Ogólnopolskich Warsztatów Kowalskich.
Kapela Wojciechowska zajęła II miejsce w kategorii NAJLEPSZY ZESPÓŁ/TWÓRCA. W imieniu kapeli nagrodę STAROSTY LUBELSKIEGO odebrał pan Jan Mirosław, kierownik Kapeli.
Elżbieta Basak odebrała nagrodę za III miejsce w kategorii NAJLEPSZY SOŁTYS.
Park Edukacyjno-Rekreacyjny „Owadolandia”  zdobył I miejsce w kategorii NAJLEPSZY MIKROPRZEDSIĘBIORCA. Nagrodę odebrała właścicielka, Mariola Cybula.
Ponadto Wójt Gminy Wojciechów, Artur Markowski odebrał Akt Jubileuszowy skierowany do Gmin tworzących Powiat Lubelski.
Ogromne gratulacje dla WSZYSTKICH NAGRODZONYCH!
2024-03-25T11:28:35+00:0025 marzec, 2024|Categories: Aktualności|