uroczysta Gala z okazji 25-lecia odrodzenia POWIATU LUBELSKIEGO

GMINA WOJCIECHÓW Z WIELOMA SUKCESAMI

23 marca 2024 roku odbyła się w Lublinie uroczysta Gala z okazji 25-lecia odrodzenia POWIATU LUBELSKIEGO.

Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody Starosty Lubelskiego za wybitne osiągnięcia w promocji Powiatu Lubelskiego w latach 2018 – 2023.

Agnieszka Gąska Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wojciechowie odebrała nagrodę za miejsce II w kategorii NAJLEPSZE WYDARZENIE ZREALIZOWANE NA TERENIE POWIATU LUBELSKIEGO za organizację Ogólnopolskich Spotkań Kowali, Ogólnopolskich Targów Sztuki Kowalskiej, Ogólnopolskich Warsztatów Kowalskich.

Kapela Wojciechowska zajęła II miejsce w kategorii NAJLEPSZY ZESPÓŁ/TWÓRCA. W imieniu kapeli nagrodę STAROSTY LUBELSKIEGO odebrał pan Jan Mirosław, kierownik Kapeli.

Elżbieta Basak odebrała nagrodę za III miejsce w kategorii NAJLEPSZY SOŁTYS.

Park Edukacyjno-Rekreacyjny „Owadolandia”  zdobył I miejsce w kategorii NAJLEPSZY MIKROPRZEDSIĘBIORCA. Nagrodę odebrała właścicielka, Mariola Cybula.

Ponadto Wójt Gminy Wojciechów, Artur Markowski odebrał Akt Jubileuszowy skierowany do Gmin tworzących Powiat Lubelski.

Ogromne gratulacje dla WSZYSTKICH NAGRODZONYCH!