Wojciechów on-line

Wojciechów on-line

Zakończyła się realizacja projektu pn. „Aplikacja mobilna – oferta kulturalna w świecie wirtualnym dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

W tych, nieprzewidywalnych czasach, gdzie w znaczący sposób została ograniczona nasza działalność kulturalna, ofertę przenieśliśmy do sieci. Powstała aplikacja mobilna, którą chcemy gorąco polecić. Wirtualne Muzeum Kowalstwa, film o kowalstwie artystycznym, Wieża Ariańska i historia arianizmu na Lubelszczyźnie, muzyka w wykonaniu Kapeli Wojciechowskiej i Orkiestry Dętej, quiz tematyczny – te wszystkie narzędzia zwiększają dostęp do oferty kulturalnej i edukacyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Wojciechowie.

Mamy nadzieję, że nowo powstała  aplikacja zwiększy obecność kultury w życiu społecznym naszych mieszkańców poprzez wykorzystanie narzędzi on-line.

Oferta, którą możecie Pastwo zobaczyć dzięki aplikacji powstała w oparciu o zasoby dziedzictwa kulturowego Gminy Wojciechów, które pielęgnujemy od wielu lat. Zachęcamy do zapoznania się z aplikacją i czynnego uczestnictwa w kulturze, przy wykorzystaniu narzędzi on-line.

2020-10-08T11:26:29+00:008 październik, 2020|Categories: Aktualności, Kultura w sieci 2020|