Muzeum Kowalstwa – Certyfikowany Produkt Krainy Lessowych Wąwozów

//Muzeum Kowalstwa – Certyfikowany Produkt Krainy Lessowych Wąwozów

Muzeum Kowalstwa – Certyfikowany Produkt Krainy Lessowych Wąwozów

Miło nam ogłosić, że Muzeum Kowalstwa w Wojciechowie otrzymało tytuł Certyfikowanego Produktu Polskiej Marki Turystycznej Kraina Lessowych Wąwozów! Gala wręczenia tytułów odbyła się podczas konferencji nt. „Wyzwania dla Turystyki w Powiecie Puławskim oraz w Krainie Lessowych Wąwozów”, zorganizowanej w dniu 5 kwietnia 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Puławach.

Muzeum Kowalstwa znalazło się w gronie 40 certyfikowanych produktów. Wśród nich są obiekty noclegowe, gastronomiczne, atrakcje turystyczne, produkty rzemieślnicze i spożywcze, z terenu Krainy, które według wymagań regulaminowych certyfikacji odznaczają się najwyższą jakością świadczonych usług.

Certyfikat został nam przyznany na 3 lata. Dzięki temu odznaczeniu Muzeum oraz Wieża Ariańska i Wojciechowskie Muzeum Regionalne, będą szczególnie polecane przez Krainę Lessowych Wąwozów na targach turystycznych, stronach internetowych oraz w wydawnictwie zawierającym ofertę wszystkich odznaczonych obiektów.

Zapraszamy do Muzeum Kowalstwa w Wojciechowie oraz pozostałych certyfikowanych atrakcji turystycznych Gminy Wojciechów oraz LOT Krainy Lessowych Wąwozów. Szczegółowe informacje na stronie https://kraina.org.pl/obiekty-ceryfikowane/

2022-04-06T15:34:52+00:006 kwiecień, 2022|Categories: Aktualności|