Konkurs internautów na najpiękniejsze lampki nocne

/, Aktualności Imprez Kowalskich/Konkurs internautów na najpiękniejsze lampki nocne

Konkurs internautów na najpiękniejsze lampki nocne

Ruszyła wirtualna wystawa lampek nocnych wykonanych na Konkurs Kowalstwa Artystycznego, który odbył się w tym roku w formie korespondencyjnej. Kowale – artyści  z całej Polski a także z Węgier, nadesłali do nas aż 20 prac! Zachęcamy do oglądania wystawy pokonkursowej i głosowania w konkursie na najciekawszą pracę. Nagrodę otrzyma zarówno autor lampki, jak i Internauci, którzy w najciekawszy sposób uzasadnią swój wybór. Pod uwagę bierzemy ilość polubień pod daną pracą konkursową na portalu Facebook Gminnego Ośrodka Kultury w Wojciechowie oraz komentarze dodane pod zdjęciami prac. Szczegółowe zasady konkursu dostępne są w regulaminie dostępnym w zakładce notatki na portalu Facebook. Zabawa trwa do końca września. Zapraszamy do głosowania!!!

2020-09-15T14:09:08+00:0015 Wrzesień, 2020|Categories: Aktualności, Aktualności Imprez Kowalskich|