lampki nocne - baner

Konkurs internautów na najpiękniejsze lampki nocne

Ruszyła wirtualna wystawa lampek nocnych wykonanych na Konkurs Kowalstwa Artystycznego, który odbył się w tym roku w formie korespondencyjnej. Kowale – artyści  z całej Polski a także z Węgier, nadesłali do nas aż 20 prac! Zachęcamy do oglądania wystawy pokonkursowej i głosowania w konkursie na najciekawszą pracę.

lista lampek nocnych biorących udział w konkursie

Nagrodę otrzyma zarówno autor lampki, jak i Internauci, którzy w najciekawszy sposób uzasadnią swój wybór. Pod uwagę bierzemy ilość polubień pod daną pracą konkursową na portalu Facebook Gminnego Ośrodka Kultury w Wojciechowie oraz komentarze dodane pod zdjęciami prac. Szczegółowe zasady konkursu dostępne są w regulaminie dostępnym w zakładce notatki na portalu Facebook. Zabawa trwa do końca września. Zapraszamy do głosowania!!!