Dzień Kobiet w Gminie Wojciechów

//Dzień Kobiet w Gminie Wojciechów

Dzień Kobiet w Gminie Wojciechów

W dniu 10 marca 2024 r. odbył się „Dzień Kobiet w Gminie Wojciechów”  zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie w miejscowej remizie OSP. Wzięły w nim udział głównie Panie, należące do Organizacji współpracujących z GOK czyli Kół Gospodyń, Klubu Seniora, Szkół Gminnych,  a także przedstawiciele Władz Samorządowych i Kapeli Wojciechowskiej.

Spotkanie było okazją do wzajemnej integracji i miłego spędzenia czasu.  Przedstawiciele Urzędu Gminy, Rady Gminy Wojciechów oraz Panowie z Klubu Seniora obdarowali wszystkie Panie kwiatami oraz słodkim upominkiem.

Wydarzenie uświetnił występ Teatru „Nasz” z Bełżyc. Aktorzy pod kierunkiem Józefa Kasprzaka zaprezentowali spektakl:  „Sprawy Biurowe” czyli „Biuro Matrymonialne” i „Kosztowny Romans”. Przedstawienia bardzo podobały się publiczności, która żywo reagowała na grę aktorską, a na koniec nagrodziła artystów gromkimi brawami.

Następnie wszyscy brali udział w „Kreatywnej Integracji” poprowadzonej  przez Emilię Lipińską – specjalistę od dobrej zabawy. Gry, zabawy i konkursy dostarczyły wiele śmiechu i pozytywnych emocji.

Na koniec dyrektor Gok zaprosiła wszystkich gości na pyszny poczęstunek.  Dziękujemy wszystkim za obecność i miło spędzony czas.

2024-03-11T16:58:13+00:0011 marzec, 2024|Categories: Aktualności|