Doposażenie otoczenia Wieży Ariańskiej – oferta kulturowa Wojciechowa

//Doposażenie otoczenia Wieży Ariańskiej – oferta kulturowa Wojciechowa

Doposażenie otoczenia Wieży Ariańskiej – oferta kulturowa Wojciechowa

Okres realizacji: 2014 rok

Projekt realizowany w ramach Programu „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

W ramach projektu zostały wykonane, w pięciu projektach graficznych, widokówki oraz album „Kowalskie Dzieła Sztuki. Muzeum Kowalstwa”. Oznakowanie widokówek i albumu zostało wykonane zgodnie z wytycznymi zawartymi w księdze identyfikacji wizualnej Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy dla Programu „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny.”

W ramach projektu został wykonany został również remont schodów zewnętrznych głównych i bocznych do Sali konferencyjnej oraz kraty okiennej w budynku Wieży Ariańskiej w Wojciechowie” oraz wykonany został również emblemat kowalski oraz stojak na rowery przy budynku Wieży Ariańskiej w Wojciechowie. Wykonany i zamontowany emblemat kowalski w formie połączonych czterech podków jest idealnym miejscem do pamiątkowych fotografii.

Koszt całkowity: 132 131,16 zł

Kwota dofinansowania: 112 311,44 zł

2017-04-07T13:56:49+00:007 kwiecień, 2017|Categories: Realizowane projekty|