//Zakupienie wyposażenia dla Orkiestry Dętej działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wojciechowie

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z Osi 4 LEADER w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

W ramach realizowanej operacji dla Orkiestry Dętej zakupiono:

– 6 kompletów strojów damskich

– 6 kompletów strojów męskich

– saksofon altowy

– saksofon tenorowy

– puzon

– akcesoria do instrumentów dętych (4 szt. ustników do saksofonów altowych, 5 szt. ustników do saksofonów tenorowych, 25 szt. pulpitów składanych z pokrowcami, 10 szt. stroików do klarnetów, 20 szt. stroików do saksofonów altowych, 20 szt. saksofonów tenorowych, 5 kompletów poduszek do klarnetu).

2017-04-07T13:43:19+00:007 Kwiecień, 2017|Kategoria: Realizowane projekty|