Zakręceni kulturalnie – powraca po wakacjach

/, Zakręceni kulturalnie - oferta warsztatowa/Zakręceni kulturalnie – powraca po wakacjach

Zakręceni kulturalnie – powraca po wakacjach

Po wakacyjnej przerwie  odbyły się kolejne warsztaty w ramach projektu „Zakręceni kulturalnie – oferta warsztatowa dla mieszkańców Gminy Wojciechów”, który realizuje Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie.

W dniu 17.09.2019 r.  pomimo wietrznej aury odbyły się zajęcia plastyczne z malarstwa sztalugowego prowadzone przez panią Renatę Gawryluk-Juszkę. Na zajęciach dzieci wykonały  prace inspirowane ekspozycją Muzeum Kowalstwa i spacerem wokół Wieży Ariańskiej. Ilustracje wykonywane były na płótnach malarskich.

Jednocześnie w innych szkołach naszej gminy tj. w Maszkach i Palikijach  odbywały się zajęcia z  panią Moniką Matułą-Wetzlich  z techniki zdobienia decupage polegającej na przyklejeniu na odpowiednio przygotowaną powierzchnię np. drewno, szkło ceramika lub plastik wzoru wyciętego z papieru ozdobnego czy serwetki.

2019-09-18T15:22:52+00:0017 Wrzesień, 2019|Categories: Aktualności, Zakręceni kulturalnie - oferta warsztatowa|