/, Aktualności Imprez Kowalskich/XXVI Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie oraz XVIII Ogólnopolskie Spotkania Kowali Wojciechów 2020

Szanowni Panowie Kowale!

W tym wyjątkowym roku, kiedy z powodu pandemii Covid – 19 zamarło życie społeczne i kulturalne, musimy się zmierzyć z nową rzeczywistością. Zakaz robienia  imprez masowych i konieczność dochowania wszelkich środków ostrożności powoduje, że z wielkim żalem musieliśmy podąć decyzję o zaniechaniu organizacji Ogólnopolskich Spotkań Kowali w dotychczasowej konwencji.

Zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi wspólnego spotkania, rozmów, dyskusji i wzajemnej wymiany doświadczeń. Historia konkursów w Wojciechowie sięga 1984 r. i bardzo nam zależy, aby rok 2020 nie był białą plamą w kalendarzu organizowanych  tu Imprez Kowalskich.

Dlatego serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w XVIII Ogólnopolskich Spotkaniach Kowali, przeprowadzonych w formule wirtualno – korespondencyjnej.

Idea tegorocznych Spotkań opiera się na wykonanych i nadesłanych do nas pracach konkursowych.  Dlatego zwracamy się  z gorącą prośbą o udział w tym przedsięwzięciu, ponieważ realizacja tegorocznej imprezy, wspieranej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, zależy wyłącznie od Was!

Biorąc pod uwagę fakt, że projekt zakłada szeroką promocję prac konkursowych oraz kowali, którzy te prace wykonają, jesteśmy przekonani, że ta formuła Spotkań przyczyni się do jeszcze większej reklamy Waszej oferty.

Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zrealizować wszystkie zamierzone działania.

Życzymy dużo zdrowia i czekamy na prace konkursowe.

Organizatorzy

2020-07-10T11:47:33+00:0026 Czerwiec, 2020|Categories: Aktualności, Aktualności Imprez Kowalskich|