Warsztaty wykonywania bukietów,dekoracji, wianków z suszonych kwiatów

//Warsztaty wykonywania bukietów,dekoracji, wianków z suszonych kwiatów

Warsztaty wykonywania bukietów,dekoracji, wianków z suszonych kwiatów

Za nami ostatnie spotkanie zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie w ramach projektu „Organizacja warsztatów z rękodzieła ludowego – zachowanie dziedzictwa kulturowego”.

26 kwietnia ponad 20 osób uczyło się robienia bukietów, dekoracji, wianków z suszonych kwiatów. W ramach kilkugodzinnych zajęć uczestniczki miały okazję skorzystać z praktycznej nauki wykonywania kompozycji z suszonych roślin.

Warsztaty z zakresu tworzenia ozdób z suszonych roślin prowadziła Pani Janina Wadowska, która wraz z mężem od lat zajmuje się uprawą kwiatów i roślin oraz wykorzystaniem ich do tworzenia przepięknych dekoracji i ozdób. Korzystając z różnorodnych materiałów, głownie suszonych kwiatów i zbóż Panie uczyły się tworzenia efektownych kompozycji. Uczestniczki wykonały po kilka różnych dekoracji, które z radością zabrały ze sobą. Zdobyte umiejętności z pewnością zostaną przez nie wykorzystane w dalszej działalności.

2018-04-30T09:36:04+00:0027 Kwiecień, 2018|Categories: Aktualności|