Warsztaty wykonywania mis i doniczek z betonu

/, Warsztaty z kulturą - kreatywny rozwój/Warsztaty wykonywania mis i doniczek z betonu

Warsztaty wykonywania mis i doniczek z betonu

Na terenie Gminy Wojciechów trwają warsztaty dla dorosłych w ramach projektu ,,Warsztaty z kulturą- kreatywny rozwój kapitału społecznego w Gminie Wojciechów w ramach programu pn. Edukacja Kulturalna 2020’’ realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie. Jednym z tematów są warsztaty wykonywania mis i doniczek z betonu. Własnoręcznie wykonane donice cementowe to nie tylko prosty sposób na funkcjonalną ozdobę, ale także mnóstwo radości przy jej tworzeniu! Ładnie prezentują się w ogrodzie i są trwałe.  Takie warsztaty odbyły się w miejscowości Stasin, Wojciechów Kolonia Pierwsza, Stary Gaj oraz Wojciechów. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.

Projekt warsztatowy dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

2020-06-25T11:47:38+00:0024 Czerwiec, 2020|Categories: Aktualności, Warsztaty z kulturą - kreatywny rozwój|