Udany wyjazd do Warszawy

//Udany wyjazd do Warszawy

Udany wyjazd do Warszawy

W sobotę, 7 kwietnia, grupa z Wojciechowa udała się na kolejną już wizytę kulturalną do Warszawy. W programie wyjazdu było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym wszyscy mogli zapoznać się z historią tego tragicznego wydarzenia. Nowoczesne Muzeum z multimedialnym przekazem zrobiło ogromne wrażenie na wojciechowskich turystach i wywołało wiele emocji. Jest to miejsce pełne wspomnień, które pozwala nie tylko poznać trudy wojny i determinację z jaką ludzie walczyli o wolność ale również zobaczyć jak wyglądała Warszawa przed zniszczeniem.

Po zwiedzeniu Muzeum każdy dysponował czasem wolnym, który został wykorzystany na posiłek lub małe zakupy. Ukoronowaniem wyjazdu było obejrzenie w spektaklu pt. „Ożenek”  w Teatrze 6 Piętro. Lokalizacja

 

Teatru w Pałacu Kultury stanowiła dodatkową atrakcję i dawała możliwość przyjrzenia się z bliska tej monumentalnej budowli. Spektakl z doskonałą obsadą (m.in. Paulina Chruściel, Joanna Żółkowska, Anna Dereszowska, Michał Żebrowski, Piotr Głowacki, Cezary Żak, Janusz Chabior, Cezary Pazura) również dostarczył mnóstwa pozytywnych wrażeń i spowodował że wszyscy w doskonałych humorach wrócili do Wojciechowa.

2018-04-11T11:55:10+00:0011 Kwiecień, 2018|Categories: Aktualności|