Promocja Wojciechowa na Pikniku Dobrej Żywności w Warszawie

//Promocja Wojciechowa na Pikniku Dobrej Żywności w Warszawie

Promocja Wojciechowa na Pikniku Dobrej Żywności w Warszawie

W dniu 11 maja 2019 r. Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie wraz z kowalem, Romanem Czerniecem wzięli udział w Pikniku Dobrej Żywności „Polska smakuje” w Warszawie. Impreza zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu.
Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem publiczności, która mogła nie tylko obejrzeć gonitwy konne, ale również spróbować tradycyjnych, regionalnych i ekologicznych specjałów z różnych stron naszego kraju.
Wystawa eksponatów z Muzeum Kowalstwa, pokazy kucia w wykonaniu Romana Czernieca oraz konkursy z nagrodami to jedne z wielu atrakcji, z których mogły skorzystać osoby odwiedzający nasze stoisko. Najmłodsi chętnie brali udział w warsztatach robienia podków z masy solnej i zdobienia żelaza, które pracownice GOK robiły na stoisku Ministerstwa Rolnictwa.
Mamy nadzieję, że ta forma promocji Gminy Wojciechów przyciągnie turystów zainteresowanych odpoczynkiem w Wojciechowie jako wsi kowalskiej.

2019-05-14T16:11:28+00:0014 Maj, 2019|Categories: Aktualności|