Odpoczywaj na wsi – konferencja z udziałem Muzeum Kowalstwa

//Odpoczywaj na wsi – konferencja z udziałem Muzeum Kowalstwa

Odpoczywaj na wsi – konferencja z udziałem Muzeum Kowalstwa

W środę (31 stycznia), pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Wojciechowie promowali ofertę Muzeum Kowalstwa podczas konferencji inaugurującej projekt „Odpoczywaj na wsi”.W odpowiedzi na zaproszenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej prezentowali oferowane turystom przyjeżdżającym do Wojciechowa zajęcia z wykonywania podków z masy solnej oraz zdobienia żelaza.

Te pokazy odbyły się w ramach towarzyszącej konferencji Giełdy Dobrych Praktyk przedstawiającej najciekawsze oferty turystyki wiejskiej i agroturystyki. Miło nam że znaleźliśmy się w tak zacnym gronie.

Impreza zakończona kolacją z udziałem Ministra Rolnictwa Krzysztofa Jurgiela odbyła się w Centralnej Bibliotece Rolniczej.

2018-02-05T15:23:19+00:001 Luty, 2018|Categories: Aktualności|