II Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

//II Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

II Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

Zapraszamy wszystkich twórców ludowych, artystów plastyków, członkinie kół gospodyń wiejskich, a także dzieci i młodzież szkolną z terenu Gminy Wojciechów do udziału II WOJEWÓDZKIM KONKURSIE NA PALMĘ I PISANKĘ WIELKANOCNĄ organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Muzeum Wsi Lubelskie.

Regulamin konkursu przewiduje przeprowadzenie ELIMINACJI GMINNYCH.

Prosimy o dostarczanie wykonanych prac konkursowych do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w Wojciechowie do dnia 19 marca 2020 r. Wyboru prac do etapu wojewódzkiego dokona Jury zewnętrzne w składzie: Monika Matuła Wetzlich – Wiceprezes Klubu Rękodzieła „ZIEMIANKA” w Nałęczowie oraz Małgorzata Urban – przedstawicielka Stowarzyszenia Twórców Ludowych i Rękodzieła Artystycznego.

Szczegółowe INFORMACJE

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z załączonym REGULAMINEM.

2020-03-09T16:23:33+00:009 Marzec, 2020|Categories: Aktualności|