Bożonarodzeniowe warsztaty florystyczne dla dzieci

//Bożonarodzeniowe warsztaty florystyczne dla dzieci

Bożonarodzeniowe warsztaty florystyczne dla dzieci

Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie zorganizował dla dzieci z gminy Wojciechów warsztaty florystyczne. Podczas warsztatów, które odbyły się w dwóch Filiach Bibliotecznych w Palikijach i Szczuczkach gdzie dzieci wykonywały stroiki bożonarodzeniowe. Podstawą kompozycji bożonarodzeniowej były gałązki świerkowe dekorowane naturalnymi ozdobami takimi jak cynamon, anyż czy suszone pomarańcze. Nie zabrakło również kolorowych bombek oraz sztucznego śniegu i brokatu, który dopełnił świąteczną kompozycję. Niektórym dzieciom pomagali również rodzice. Uczestnicy warsztatów z dużym zaciekawieniem poznawali tajniki florystyki oraz dekoracji. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza zaprocentuje w przyszłości. Wszystkie wykonane przez dzieci prace zostały zabrane do domów gdzie z pewnością wprowadziły świąteczny klimat. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

2018-12-04T16:26:55+00:004 Grudzień, 2018|Categories: Aktualności|